Қарасу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 31 "18 жасқа дейінгі балаларға арналған айсайынғы мемлекеттік жәрдемақылар тағайындағанда жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табыстарды есептеу үшін статистика органдары ұсынатын бағаларды түзету туралы" қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 304 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына, сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 31 "18 жасқа дейінгі балаларға арналған айсайынғы мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындағанда жеке косалқы шаруашылықтан түскен табыстарды есептеу үшін статистика органдары ұсынатын бағаларды түзету туралы" қаулысының күші жойылған деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттiк тізілімінде 2010 жылғы 15 наурыздағы № 9-13-103 тіркелген, 2010 жылғы 17 наурыздағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                А. Шәмшиев

О признании утратившим силу постановление акимата Карасуского района от 11 февраля 2010 года № 31 "О корректировании цен, представляемых органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 24 декабря 2015 года № 304
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасуского района "О корректировании цен, представляемых органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства при назначении ежемесячного государственною пособия на детей до 18 лет" от 11 февраля 2010 года № 31 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 9-13-103 от 15 марта 2010 года, опубликована в районной газете "Қарасу өнірі" от 17 марта 2010 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Шамшиев