Әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 814 қаулысын күші жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 313 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасының Заңның 40-бабының 2-тармағына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 814 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізбесінде № 5217 тіркелген, "Арна" газетінде 2014 жылғы 19 желтоқсанында жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
Аудан әкімі                                Т. Исабаев

О признании утратившим силу постановления акимата Костанайского района от 26 ноября 2014 года № 814
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 10 июня 2015 года № 313
В соответствии с пунктом 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Костанайского района "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" от 26 ноября 2014 года № 814 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5217, опубликовано 19 декабря 2014 года в газете "Арна").
Аким района                        Т. Иcабаев