Павлодар облысы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 208/7 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" №103/4 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4471 болып тіркелген, 2015 жылы 28 мамырда "Звезда Прииртышья" газетінде, 2015 жылы 25 маусымда "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2015 года № 208/7
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 14 апреля 2015 года № 103/4 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4471, опубликовано 28 мая 2015 года в газете "Звезда Прииртышья", 25 июня 2015 года в газете "Сарыарқа самалы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
Аким области К. Бозумбаев