Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің 2015 жылғы 20 ақпандағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-09/03 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің 2015 жылғы 3 қарашадағы № 1-09/05 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы басшысының 2015 жылғы 30 қазандағы № 2-19/728 ұсынымы негізінде, "Сергей" шаруа қожалығында ірі қара малдан бруцеллез ауруы бойынша шектеу іс-шараларын алып тастауға байланысты, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округінің "Сергей" шаруа қожалығы аумағында мал шаруашылығы саласы бойынша шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің 2015 жылғы 20 ақпандағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-09/03 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4316 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпанда № 8 "Ақсу жолы" және № 8 "Новый путь" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Евгеньевка селолық округі
Әкімінің міндетін атқарушы Б. Сукер

О признании утратившим силу решение акима Евгеньевского сельского округа от 20 февраля 2015 года № 1-09/03 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение исполняющего обязанности акима Евгеньевского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 3 ноября 2015 года № 1-09/05
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления от 30 октября 2015 года № 2-19/728 руководителя Аксуской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, в связи с решением о снятии ограничения по бруцеллезу крупно рагатого скота на крестиянском хозяйстве "Сергей", принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Снять ограничительные мероприятия по животноводческой отрасли на территории крестьянского хозяйства "Сергей" Евгеньевского сельского округа города Аксу.
2. Решение акима Евгеньевского сельского округа города Аксу от 20 февраля 2015 года № 1-09/03 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4316, опубликованное 27 февраля 2014 года в газетах "Ақсу жолы" № 8 и "Новый путь" № 8) признать утратившим силу.
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
Исполняющий обязанности акима
Евгеньевского сельского округа Б. Сукер