Екібастұз қаласы әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі "Екібастұз - Бесқауға және Екібастұз - Майқайың автомобиль жолдарындағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2015 жылғы 05 тамыздағы № 6 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларымен сәйкестікке келтіру мақсатында, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі "Екібастұз - Бесқауға және Екібастұз - Майқайың автомобиль жолдарындағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 4 (Павлодар облысының Әділет департаментінде № 4442 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 17 "Отарқа" және № 17"Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысы М.Д. Адасбаеваға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк

О признании утратившим силу решения акима города Экибастуза от 10 апреля 2015 года № 4 "Об объявлении на автомобильных дорогах Экибастуз - Бескауга и Экибастуз - Майкаин чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 05 августа 2015 года № 6
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Экибастуза от 10 апреля 2015 года № 4 "Об объявлении на автомобильных дорогах Экибастуз - Бескауга и Экибастуз - Майкаин чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области за № 4442, опубликовано 30 апреля 2015 года в газетах "Отарқа" № 17 и "Голос Экибастуза" № 17).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза Адасбаеву М.Д.
Аким города Экибастуза А. Вербняк