Алматы қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімінің 2015 жылғы 08 шілдедегі № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы әкімінің аппараты бір апта мерзімде осы шешімді ресми баспа басылымдарында жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысы Б. Қарымсақовқа жүктелсін.
А. Есімов
Енгізуші:
Алматы қаласы әкімі аппаратының
басшысы                                Б. Қарымсақов
Келісілді:
Алматы қаласы әкімінің
орынбасары                             Ю. Ильин
Алматы қаласы әкім аппараты
заң бөлімі басшысының
міндетін атқарушы                      Н. Егизекова
Таратылсын: 2 қабылдау бөлмесіне, Алматы қаласы әкімі аппаратының заң бөліміне, Алматы қаласы әкімі аппаратының жұмылдыру дайындығы және азаматтық қорғаныс бөліміне, Алматы қаласы Төтенше жағдайлар департаментіне, Алматы қаласы Әділет департаментіне, Алматы қаласы аудандары әкімдерінің аппараттарына.
Алматы қаласы әкімінің
2015 жылғы 08 шілдедегі
№ 3 шешіміне қосымша
Алматы қаласы әкімінің күші жойылды деп танылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Алматы қаласы әкімінің «Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өнідірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы» 2002 жылғы 20 қыркүйектегі № 135 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 474 болып тіркелген, 2002 жылғы 25 қазанда «Алматы ақшамы» «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған).
2. Алматы қаласы әкімінің «Алматы қаласы әкімнің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі № 135 «Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер Алматы қаласының өнідірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2006 жылғы 13 қаңтардағы № 08 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 696 болып тіркелген, 2006 жылғы 2 наурызда «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған).
3. Алматы қаласы әкімінің «Алматы қаласы әкімнің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі № «135 Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер Алматы қаласының өнідірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2006 жылғы 4 желтоқсандағы № 75 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 725 болып тіркелген, 2007 жылғы 18 қаңтарда «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений акима города Алматы
Решение акима города Алматы от 08 июля 2015 года № 3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Алматы, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату акима города Алматы в недельный срок принять меры по опубликованию настоящего решения в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Алматы Б. Карымсакова.
А. Есимов
Вносит:
Руководитель аппарата
акима города Алматы                  Б. Карымсаков
Согласовано:
Заместитель акима
города Алматы                        Ю. Ильин
Исполняющая обязанности
руководителя юридического отдела
аппарата акима города Алматы         Н. Егизекова
Разослать: 2 приемная, юридический отдел аппарата акима города Алматы, отдел по мобилизационной подготовке и гражданской защите аппарата акима города Алматы, Департамент по чрезвычайным ситуациям города Алматы, Департамент юстиции города Алматы, аппараты акимов районов города Алматы.
Приложение
к решению акима города Алматы
от 08 июля 2015 года № 3
Перечень
некоторых решений акима города Алматы
признанных утратившими силу
1. Решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года № 135 «О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 474, опубликованное 25 октября 2002 года в газетах «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы»).
2. Решение акима города Алматы от 13 января 2006 года № 08 «О внесении изменений в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года № 135 «О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 696, опубликованное 7 марта 2006 года в газетах «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы»).
3. Решение акима города Алматы от 4 декабря 2006 года № 75 «О внесении изменений в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года № 135 «О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 725, опубликованное 18 января 2007 года в газетах «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы»).

4. Алматы қаласы әкімінің «Алматы қаласы әкімнің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі №135 «Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер Алматы қаласының өнідірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2008 жылғы 28 қаңтардағы № 01 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 771 болып тіркелген, 2008 жылғы 1 сәуірде «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған).
5. Алматы қаласы әкімінің «Алматы қаласы әкімнің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі №135 «Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өнідірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2008 жылғы 25 шілдедегі № 03 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 785 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 тамызда «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған).

4. Решение акима города Алматы от 28 января 2008 года № 01 «О внесении изменений в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года № 135 «О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 771, опубликованное 1 апреля 2008 года в газетах «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы»).
5. Решение акима города Алматы от 25 июля 2008 года № 03 «О внесении изменений в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года № 135 «О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 785, опубликованное 23 августа 2008 года в газетах «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы»).