Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 4/859 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 05 тамыздағы № 3/486 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласы әкімдігінің «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 2/310 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 20 қазандағы № 4/859 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №1098 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қарашада «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. «Алматы қаласы Тілдерді дамыту, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) Алматы қаласы әділет органдарына осы қаулының қабылданғаны туралы бір апта мерзімде хабарласын;
2) бір апта мерзімде осы қаулыны ресми баспа басылымдарында жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі          А. Есімов

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 20 октября 2014 года № 4/859
Постановление акимата города Алматы от 05 августа 2015 года № 3/486
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 20 октября 2014 года №4/859 «О внесении дополнений в постановление акимата города Алматы от 29 апреля 2014 года №2/310 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача архивных справок» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1098, опубликованное 22 ноября 2014 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы»).
2. Коммунальному государственному учреждению «Управление по развитию языков, архивов и документации города Алматы» в установленном законодательном порядке:
1) известить органы юстиции города Алматы в недельный срок о принятии настоящего постановления;
2) в недельный срок принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
Аким города Алматы                А. Есимов