Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 120 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 09 сәуір № 120 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр күшi жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 28 мамырдағы № 123 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1647 болып тіркелген және 2007 жылғы 4 шілде "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
2. "Облыстық бюджет қаражаты есебінен қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының Тізбесін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 14 сәуірдегі № 104 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1672 болып тіркелген және 2008 жылғы 14 мамыр "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
3. "Облыстық бюджет қаражаты есебiнен қалалық жағдайда қызметтiң осы түрiмен айналысатын азаматтық қызметкерлердiң жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкаларды алуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамтамасыз ету, бiлiм, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының Тiзбесiн айқындау туралы" облыс әкiмдiгiнiң 2008 жылғы 14 сәуiрдегi № 104 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2009 жылғы 19 ақпандағы N 35 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1702 болып тіркелген және 2009 жылғы 11 наурыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 9 апреля 2015 года № 120
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Северо-Казахстанской области Е. Султанов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 09 апреля 2015 года № 120
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Северо-Казахстанской области" от 28 мая 2007 года N 123 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1647 и опубликованное 4 июля 2007 года в газете "Северный Казахстан").
2. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об определении Перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях за счет средств областного бюджета" от 14 апреля 2008 года № 104 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1672 и опубликованное 14 мая 2008 года в газете "Северный Казахстан").
3. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 14 апреля 2008 года N 104 "Об определении Перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях за счет средств областного бюджета" от 19 февраля 2009 года № 35 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1702 и опубликованное 11 марта 2009 года в газете "Северный Казахстан")

4. "Солтүстік Қазақстан облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 28 мамырдағы № 123 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2010 жылғы 13 қыркүйектегі N 35 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1756 болып тіркелген және 2010 жылғы 16 қазан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
5. "Жеке қосалқы шаруашылықтарда iрi қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөнiндегi шығындарды 100 %-ға дейiн өтеуге арналған субсидиялар нормативiн, сондай-ақ қолдан ұрықтандыру жөнiндегi көрсетiлетiн қызметтердi жеткiзушiлерге қойылатын өлшемдер мен талаптарды бекiту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 216 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2893 болып тіркелген және 2014 жылғы 09 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
6. "Солтүстік Қазақстан облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 28 мамырдағы № 123 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі № 239 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2908 болып тіркелген және 2014 жылғы 16 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

4. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 мая 2007 года № 123 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Северо-Казахстанской области" от 13 сентября 2010 года N 248 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1756 и опубликованное 16 октября 2010 года в газете "Северный Казахстан").
5. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, а также критерий и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению" от 25 июня 2014 года N 216 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2893 и опубликованное 09 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан").
6. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 мая 2007 года № 123 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Северо-Казахстанской области" от 15 июля 2014 года N 239 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2908 и опубликованное 16 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан").