"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 18 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2015 жылғы 27 сәуірде № 3233 тіркелген, 2015 жылғы 1 мамырда "Есіл таңы" № 19 (473) газетінде, 2015 жылғы 1 мамырда "Ишим" № 19 (8759) газетінде жарияланған) Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 7 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Қ.Едіресовке жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М.Әбішев

О признании утратившим силу решения акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 апреля 2015 года № 7 "Об объявлении на территории Есильского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 9 июня 2015 года № 18
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 апреля 2015 года № 7 "Об объявлении на территории Есильского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 апреля 2015 года № 3233, опубликовано в газетах "Есіл таңы" № 19 (473) от 1 мая 2015 года, "Ишим" № 19 (8759) от 1 мая 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Едресова К.К.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М.Абишев