"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № 252 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 320 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 3 қыркүйекте № 3366 тіркелген, 2015 жылғы 11 қыркүйекте "Есіл таңы" № 37 (490) газетінде, 2015 жылғы 11 қыркүйекте "Ишим" № 38 (8778) газетінде жарияланған) Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № 252 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К.Бектасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Әбішев

О признании утратившим силу постановления акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 5 августа 2015 года № 252 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан на территории Есильского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 2 октября 2015 года № 320
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 5 августа 2015 года № 252 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан на территории Есильского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 сентября 2015 года № 3366, опубликовано в газетах "Есіл таңы" № 37 (490) от 11 сентября 2015 года, "Ишим" № 38 (8778) от 11 сентября 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектасову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Абишев