"Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу жөнінде" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 03 сәуірдегі № 69 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қарашадағы N 335 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1- бабы, 40- бабы 2- тармағы, 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу жөнінде" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 03 сәуірдегі № 69 қаулысының (Солтүстік Қазақстан облысының Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде № 13-7-106 тіркелген, 2009 жылдың 5маусымда № 22 "Ауыл арайы", 2009 жылдың 5маусымда № 22 "Сельская новь" аудандық газеттерінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қалуының орындалуын бақылау аудан акімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі И. Турков

О признани утратившим силу постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03 апреля 2009 года № 69 "Об установлении размеров социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 ноября 2015 года N 335
В соответствии со статьей 21-1, подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03 апреля 2009 года № 69 "Об установлении размеров социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" (Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 30 апреля 2009 года № 13-7-106, опубликовано в районных газетах 5 июня 2009 года № 22 "Ауыл арайы",5июня 2009 года № 22 "Сельская новь").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района И. Турков