"Қызылжар ауданының коммуналдық мүлігін мүліктік жалға беру (жалға алу) кезіндегі жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 339 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 121 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылжар ауданының коммуналдық мүлігін мүліктік жалға беру (жалға алу) кезіндегі жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 339 қаулысының (2014 жылғы 28 шілдедегі № 2882 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 8 тамыздағы №32 (580) "Қызылжар" газетінде, 2014 жылғы 8 тамыздағы №32 (5483) "Маяк" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің аппарат басшысы Ж.Х. Ақылбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Жұмабеков

О признании утратившим силу постановления акимата Кызылжарского района Северо–Казахстанской области от 27 июня 2014 года № 339 "Об определении порядка расчета ставки арендной платы при передачи коммунального имущества Кызылжарского района в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 13 марта 2015 года № 121
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2014 года № 339 "Об определении порядка расчета ставки арендной платы при передачи коммунального имущества Кызылжарского района в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июля 2014 года № 2882, опубликовано в газетах "Қызылжар" № 32 (580) от 8 августа 2014 года, "Маяк" № 32 (5483) от 8 августа 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Акылбекову Ж.Х.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Б. Жумабеков