Тимирязев аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 44/7 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Осы шешімге қосымшада көрсетілген Тимирязев аудандық мәслихатымен қабылданған нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
2. Шешім көшірмесі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне жәнеолар бұрын жарияланған ресми баспа басылымдарына тиісті жазбаларды енгізу үшін Әділет департаментіне жіберілсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХІV сессиясының
төрағасы
Б. Дүйсембаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С. Мұстафин
2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 44/7 аудандық мәслихат шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылған Тимирязев аудандық мәслихатының нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. "2015-2017 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/1 шешімі (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 09 қаңтарда № 3048 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтарда "Көтерілген тың", 2015 жылғы 24 қаңтарда "Нива" газеттерінде жарияланған).
2. "2015-2017 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 30 наурыздағы № 35/2 шешімі (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 сәуірде № 3203 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 сәуірде "Көтерілген тың", 2015 жылғы 25 сәуірде "Нива" газеттерінде жарияланған).
3. "Тимирязев ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 201 жылы әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы"2015 жылғы 04 мамырдағы № 36/3 шешімі (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 04 маусымда№ 3267 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 маусымда "Көтерілген тың", 2015 жылғы 20 маусымда "Нива" газеттерінде жарияланған).
4. "2015-2017 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті тіралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы№ 32/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 30 маусымдағы № 38/3 шешімі (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 17 шілдеде № 3315 болып тіркелген, 2015 жылғы 01 тамызда "Көтерілген тың",2015 жылғы 01тамызда "Нива" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Тимирязевского районного маслихата
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года № 44/7
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу нормативные правовые акты, принятые Тимирязевским районным маслихатом, указанные в приложении к данному решению.
2. Копию решения направить в Департамент юстиции для внесения соответствующих записей в Реестр государственной регистрации нормативных правовых актов и в официальные печатные издания, где они были ранее опубликованы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
XXXXIV сессии районного
маслихата
Б. Дюсембаев
Секретарь районного
маслихата
С. Мустафин
Приложение к решению районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 44/7
Перечень нормативных правовых актов Тимирязевского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение от 23 декабря 2014 года № 32/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 09 января 2015 года № 3048, опубликовано в газетах "Көтерілген тың" 24января 2015 года, "Нива" 24января 2015 года).
2. Решение от 30 марта 2015 года № 35/2 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации от 13 апреля 2015 года № 3203, опубликовано в газетах "Көтерілген тың" 25 апреля 2015 года, "Нива" 25 апреля 2015 года).
3. Решение от 04 мая 2015 года № 36/3 "О предоставлении в 2015 году мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тимирязевского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 04 июня 2015 года № 3267, опубликовано в газетах "Көтерілген тың" 20 июня 2015 года, "Нива" 20 июня 2015 года).
4. Решение от 30 июня 2015 года № 38/3 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации от 17июля 2015 года № 3315, опубликовано в газетах "Көтерілген тың" 01 августа 2015 года, "Нива" 01 августа 2015 года).

5. "2015-2017 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті тіралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы№ 32/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 40/2 шешімі (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 02 қазанда № 3396 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қазанда "Көтерілген тың", 2015 жылғы 17 қазанда "Нива" газеттерінде жарияланған).
6. "2015-2017 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 03 қарашадағы № 42/2 шешімі (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 16 қарашада № 3457 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 қарашада "Көтерілген тың", 2015 жылғы 21 қарашада "Нива" газеттерінде жарияланған).
7. "2015-2017 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 02 желтоқсандағы № 43/1 шешімі (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 04 желтоқсанда № 3490 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 желтоқсанда "Көтерілген тың", 2015 жылғы 12 желтоқсанда "Нива" газеттерінде жарияланған).

5. Решение от 22 сентября 2015 года № 40/2 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации от 02 октября 2015 года № 3396, опубликовано в газетах "Көтерілген тың" 17 октября 2015 года, "Нива"17 октября 2015 года).
6. Решение от 03 ноября 2015 года № 42/2 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации от 16 ноября 2015 года № 3457, опубликовано в газетах "Көтерілген тың" 21 ноября 2015 года, "Нива"21 ноября 2015 года).
7. Решение от 02 декабря 2015 года № 43/1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации от 04 декабря 2015 года № 3490, опубликовано в газетах "Көтерілген тың" 12 декабря 2015 года, "Нива"12 декабря 2015 года).