Аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 7-31с шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы №213 Заңының 40 бабы 2 тармағының 1) және 4) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Аудандық мәслихатымен қабылданған келесі шешімдер күші жойылды деп танылсын:
1. "Уәлиханов ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 ақпандағы № 2-20 с (2014 жылғы 3 наурыздағы № 2583 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген және 2014 жылғы 7 наурыздағы №11 "Кызылту" газетінде жарияланған) шешімі;
2. "Уәлиханов ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2014 жылғы ақпандағы № 2-20 с шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 15 тамыздағы № 6-26 с (2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 2943 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген және 2014 жылғы 29 қыркүйектегі №44 "Кызылту" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Балтабаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б. Кәдіров

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 марта 2015 года № 7-31с
В соответствии с подпунктами 1) и 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу следующие решения районного маслихата:
1. Решение от 6 февраля 2014 года № 2-20 с "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категории нуждающихся граждан в Уалихановском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2583 от 3 марта 2014 года, опубликовано 7 марта 2014 года в газете "Кызылту" № 11);
2. Решение от 15 августа 2014 года № 6-26 с "О внесении изменении в решение Уалихановского районного маслихата от 6 февраля 2014 года № 2-20 с "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категории нуждающихся граждан в Уалихановском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2943 от 22 сентября 2014 года, опубликовано 29 сентября 2014 года в газете "Кызылту" № 44);
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии М. Балтабаев
Секретарь районного
маслихата
Б. Кадиров