Шал ақын ауданы мәслихатының кейбір шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 35/4 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабы 2 тармағы 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шал ақын ауданының аумағында жер телімдері үшін ақылардың базалық төлемақыларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Шал ақын ауданы маслихатының 2010 жылғы 30 маусымдағы № 26/4 шешімінің күші жойылды деп саналсын (2010 жылғы 6 тамыздағы мемлекеттік тіркеу реестрінде № 13-14-104 тіркелген, "Парыз" газетінің 2010 жылғы 20 тамыздағы № 35, "Новатор" газетінің 2010 жылғы 20 тамыздағы № 35 санында жарияланған).
2. Шешімнің көшірмесі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестріндегі сәйкес жазбаларға енгізу үшін Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментіне жолдансын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
ХХХV сессиясының төрағасы
Қ. Сақтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Н. Дятлов

О признании утратившим силу решения маслихата района Шал акына
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 января 2015 года № 35/4
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Шал акына от 30 июня 2010 года № 26/4 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки на территории района Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 августа 2010 года за № 13-14-104, опубликовано в районных газах от 20 августа 2010 года "Парыз" № 35, от 20 августа 2010 года "Новатор" № 35).
2. Копию решения направить в Департамент юстиции Северо-Казахстанской области для внесения соответствующих записей в реестр государственной регистрации нормативных правовых актов.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель
ХХХV сессии маслихата
район Шал акына
Северо-Казахстанской области
К.Сактанов
Секретарь маслихата
район Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н.Дятлов