Ауылдық округ әкімінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 16 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 11 маусымдағы № 138 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
Сарайшық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 10 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3193 болып тіркеліп, "Жайық шұғыласы" газетінің 2015 жылдың 07 мамырындағы № 18 (6175) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Сарайшық ауылдық округінің әкімі А. Мастекова

О признании утратившим силу решение акима сельского округа от 20 апреля 2015 года № 10
Решение акима Сарайчиковского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 15 июня 2015 года № 16
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 21-1 Закона "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства Республики Казахстан" за № 138 от 11 июня 2015 года РЕШИЛ:
Решение акима Сарайчиковского сельского округа от 20 апреля 2015 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3193, опубликованное 7 апреля 2015 года в газете "Жайык шугыласы" № 18 (6175) признать утратившим силу.
Аким Сарайчиковского сельского округа: А. Мастекова