Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 326-V шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 Заңының 6 бабын басшылыққа алып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХVII сессиясының төрағасы
Қ .Сакупов
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Жолмағамбетов
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 326-V шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 шілдедегі № 243-V "Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 12 тамызда № 2966 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 тамызда № 31 "Мақат тынысы" газетінде жарияланған).
2. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 272-V "Мақат ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 3073 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда № 2 "Мақат тынысы" газетінде жарияланған).
3. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 287-V "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 272-V "Мақат ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 3169 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 сәуірде № 16 "Мақат тынысы" газетінде жарияланған).

О признаниии утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 17 сентября 2015 года № 326-V
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель очередной ХХХVІІ
сессии районного маслихата
К. Сакупов
Секретарь районного маслихата Т. Жолмагамбетов
Приложение к решению № 326-V районного маслихата от 17 сентября 2015 года
Список некоторых решений районного маслихата утративших сил
1. Решение № 243-V районного маслихата от 23 июля 2014 года "О назначении материального обеспечения детям-анвалидам, обучающимся на дому" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 августа 2014 года № 2966, опубликовано 14 августа 2014 года в газете "Макат тынысы" № 31).
2. Решение № 272-V районного маслихата от 24 декабря 2014 года "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Макатском районе" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативтных правовых актов от 8 января 2015 года № 3073, опубликовано 15 января 2015 года в газете "Макат тынысы" № 2).
3. Решение № 287-V районного маслихата от 20 марта 2015 года "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 272-V "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Макатском районе"" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2015 года № 3169, опубликовано 23 апреля 2015 года в газете "Макат тынысы" № 16).