Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 409-V "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 257-V "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімін қолданыстан жою туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы № 432-V шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабын басшылыққа алып аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 409-V "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 257-V "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3185 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2015 жылдың 7 мамырында № 18 санында жарияланған) шешімі қолданыстан жойылсын.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХІХ сессиясының төрағасының
міндетін атқарушы, мәслихат хатшысы      Р. Сұлтанияев

Об отмене решения районного маслихата от 17 апреля 2015 года № 409-V "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 361-V "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22 июня 2015 года № 432-V
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
Отменить решение районного маслихата от 17 апреля 2015 года № 409-V "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 361-V "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3185, опубликовано 7 мая 2015 года в газете "Серпер" № 18).
Исполняющий обязанности
председателя внеочередной
ХХХІХ сессии районного
маслихата, секретарь
районного маслихата                        Р. Султанияев