"Оңтүстік Қазақстан облысының су объектілерінде ортақ су пайдалану Қағидаларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/292-V шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 42/345-V шешімі
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/292-V "Оңтүстік Қазақстан облысының су объектілерінде ортақ су пайдалану Қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3163-нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 06 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Төлтебаев
Облыстық мәслихат
хатшысы Қ.Ержан

О признании утратившим силу решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 36/292-V "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Южно-Казахстанской области"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 сентября 2015 года № 42/345-V
Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 36/292-V "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3163, опубликовано 06 мая 2015 года в газете "Южный Казахстан").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата М.Толтебаев
Секретарь областного маслихата К.Ержан