Арыс қалалық мәслихаты шешімдерінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 44/269-V шешімі
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бабы 5 тармағына және Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 40 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. «Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы» Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 38/224-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3143 тіркелген, 2015 жылғы 1 мамырдағы «Арыс ақиқаты» газетінің 20-санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. ««Арыс қалалық мәслихат аппараты» мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы» Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 маусымдағы № 41/254-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 тіркелген, 2015 жылғы 25 шілдедегі «Арыс ақиқаты» газетінің 30-санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Қалалық мәслихат
сессия төрағасы                            А.Жауынбаев
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Т.Тулбасиев

Об утрате силы решений Арысского городского маслихата
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года № 44/269-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и подпунктом 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Арысского городского маслихата от 20 марта 2015 года № 38/224-V «Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Арыс» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3143, опубликованное 1 мая 2015 года в номере 20 газеты «Арыс ақиқаты») считать утратившим силу.
2. Решение Арысского городского маслихата от 17 июня 2015 года № 41/254-V «Об утверждении положения государственного учреждения «Аппарат Арысского городского маслихата»» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликованное 25 июля 2015 года в номере 30 газеты «Арыс ақиқаты») считать утратившим силу.
Председатель сессии
городского маслихата                       А. Жауынбаев
Секретарь городского маслихата             Т. Тулбасиев