"Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 85 шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 244 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару» Заңының 7-бабының 5-тармағына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
«Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 85 шешімінің күші жойылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 12 сәуірде № 2265 болып тіркелген, 2013 жылы 20 сәуірде № 16 «Кентау Шұғыласы» газетінде жарияланған).
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы                            М. Күнпеисов
Қалалық мәслихатының хатшысы               К. Сырлыбаев

О признании утратившим силу решение Кентауского маслихата от 29 марта 2013 года № 85 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 244
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 29 марта 2013 года № 85 «О корректировке базовых ставок земельного налога» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 апреля 2013 года за № 2265, опубликованный в газете «Кентау» от 20 апреля 2013 за № 16).
Председатель сессии
городского маслихата                       М. Кунпеисов
Секретарь городского маслихата             К. Сырлыбаев