"Түркістан қаласы әкімі аппаратының және облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Түркістан қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 2080 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1788 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес, Түркістан қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Түркістан қаласы әкімі аппаратының және облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Түркістан қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 2080 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2460 тіркелген, 2014 жылғы 3 қаңтарда «Түркістан» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Ж.Насыровқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 Ә.Өсербаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Туркестан от 25 ноября 2013 года № 2080 "Об утверждении правил служебной этики государственных служащих аппарата акима города Туркестан и исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета"
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 1788
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Туркестан от 25 ноября 2013 года № 2080 «Об утверждении правил служебной этики государственных служащих аппарата акима города Туркестан и исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2460, опубликовано 3 января 2014 года в газете «Туркистон»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Ж.Насырова.
Аким города                                А.Усербаев