"Созақ ауданы әкімі аппаратының және аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Созақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 17 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 497 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Созақ ауданы әкімі аппаратының және аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Созақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2555 тіркелген, 2014 жылғы 15 наурызда «Созақ үні» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Оразовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                М.Исаев

О признании утратившим силу постановление акимата Созакского района от 28 января 2014 года № 17 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих аппарата акима Созакского района и исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета"
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 10 декабря 2015 года № 497
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах»,акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 28 января 2014 года № 17 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих аппарата акима Созакского района и исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета»(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2555, опубликовано 15 марта 2014 года в газете «Созақ үні»).
2. Контроль за исполнением настоящего постанавления возлажить на руководителя аппарата акима района Оразова К.
Аким района                                М.Исаев