"Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бiр бөлiгiн аудару нормативi туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 38 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы N 9 қаулысы
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бiр бөлiгiн аудару нормативi туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 38 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3213 нөмірімен тіркелген, "Дидар" 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 39 (16976), "Рудный Алтай" 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 39 (19486) газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 февраля 2014 года № 38 "О нормативе отчисления части чистого дохода областными коммунальными государственными предприятиями"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 января 2015 года № 9
В соответствии со статьей 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О нормативе отчисления части чистого дохода областными коммунальными государственными предприятиями" от 26 февраля 2014 года № 38 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3213, опубликовано в газетах "Дидар" от 9 апреля 2014 года № 39 (16976), "Рудный Алтай" от 8 апреля 2014 года № 39 (19486).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области Д. Ахметов