«Дәрі-дәрмек өнімдеріне жатпайтын, құрамында прекурсорлары бар өнімнің Қазақстан Республикасына белгілі бір санын әкелуге (әкетуге) рұқсат алу үшін құжаттарды келісу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрінің м.а. 2004 жылғы 26 тамыздағы № 242-п бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 472 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Дәрі-дәрмек өнімдеріне жатпайтын, құрамында прекурсорлары бар өнімінің Қазақстан Республикасына белгілі бір санын әкелуге (әкетуге) рұқсат алу үшін құжаттарды келісу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің 2004 жылғы 26 тамыздағы № 242-п бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 22 қыркүйекте № 3081 тіркелген, 2005 жылғы 3 тамыздағы № 76 «Заң газеті» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті осы бұйрыққа қол қойылғаннан кейін бір апта мерзімде оның көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне, Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оған қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
энергетика министрі                                 В. Школьник
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрі
Қ. Қасымов ____________
2015 жылғы 10.07

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 26 августа 2004 года № 242-п "Об утверждении Инструкции по выдаче письма-согласования на ввоз (вывоз) прекурсоров не являющихся лекарственными средствами"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 8 июля 2015 года № 472
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 пода «О нормативных правовых актах»ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 26 августа 2004 года № 242-п «Об утверждении Инструкции по выдаче письма-согласования на ввоз (вывоз) прекурсоров, не являющихся лекарственными средствами (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2004 года № 3081, опубликован в газете «Юридическая газета» от 10 августа 2005 года № 145).
2. Комитету экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить направления копии настоящего приказа в недельный срок со дня его подписания в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения и «Республиканский центр правовой информации» Министерства Юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр энергетики
Республики Казахстан                       В. Школьник
«СОГЛАСОВАН»
Министр внутренних
Республики Казахстан
____________ К. Касымов
10 июля 2015 года