"Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитеті «Б» корпусының және оның аумақтық органдарының мемлекеттік әкімшілік лауазымдар санаттарына қойылатын біліктілік талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 41 бұйрығының күші жою туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 475-ж бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 29-1 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитеті «Б» корпусының және оның аумақтық органдарының мемлекеттік әкімшілік лауазымдар санаттарына қойылатын біліктілік талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 41 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9220 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 18 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апта мерзімде оның көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оған қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі                                 В. Школьник
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігінің
Төрағасы
________________ Қ. Қожамжаров
2015 жылғы 8 қазан

О признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 41 "Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса "Б" Комитета государственного энергетического надзора и контроля Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан и его территориальных органов"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 12 августа 2015 года № 475-Ж
В соответствии со статьей 29-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 41 «Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса «Б» Комитета государственного энергетического надзора и контроля Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан и его территориальных органов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9220, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 18 марта 2014 года).
2. Комитету атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан в недельный срок со дня подписания настоящего приказа направить его копию в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр энергетики
Республики Казахстан                       В. Школьник
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Агентства Республики
Казахстан по делам государственной
службы и противодействию коррупции
___________________ К. Кожамжаров
8 октября 2015 года