"Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитеті" мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық органдарының Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және Су ресурстары министрінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 11-ө бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 597 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 21-1-бабының 1-тармағына43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитеті» мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық органдарының Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және Су ресурстары министрінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 11-ө бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9079 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 28 қаңтарда, «Казахстанская правда» 2014 жылғы 5 ақпандағы № 24 (27645), «Егемен Қазақстан» 2014 жылғы 5 ақпандағы № 24 (28248) газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап бір апталық мерзімде оның көшірмелерін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі                                В. Школьник

О признании утратившим силу приказа Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 20 января 2014 года № 11-ө "Об утверждении Положений государственного учреждения "Комитет экологического регулировании и контроля Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан" и его территориальных органов"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 13 октября 2015 года № 597.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 20 января 2014 года № 11-ө "Об утверждении Положений государственного учреждения "Комитет экологического регулирования и контроля Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан" и его территориальных органов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9079, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 января 2014 года, газетах "Казахстанская правда" от 5 февраля 2014 года № 24 (27645), "Егемен Қазақстан" от 5 февраля 2014 года № 24 (28248)).
2. Комитету экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа направление его копии в Министерство юстиции Республики Казахстан и на официальное опубликование в периодические печатные издания, информационно-правовую систему "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр энергетики
Республики Казахстан
В. Школьник