"Электр станцияларының, электр және жылу желілерінің энергетикалық жабдықтарын, сондай-ақ тұтынушылардың электр және жылу пайдаланатын қондырғыларын пайдалануды жүзеге асыратын объектілерге арналған электр энергетикасы саласындағы тәуекелдер дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 18 ақпандағы № 75 және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 15 ақпандағы № 36 бірлескен бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 816 және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 716 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Электр станцияларының, электр және жылу желілерінің энергетикалық жабдықтарын, сондай-ақ тұтынушылардың электр және жылу пайдаланатын қондырғыларын пайдалануды жүзеге асыратын объектілерге арналған электр энергетикасы саласындағы тәуекелдер дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 18 ақпандағы № 75 және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің м.а. 2010 жылғы 15 ақпандағы № 36 бірлескен бұйрығының (ҚР нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6066 болып тіркелген, 2010 жылғы 17 наурыздағы № 39 (1661) «Заң газеті» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергетикасы департаменті:
1) осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін қол қойылған күнінен бастап бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының       Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі       Энергетика министрі
___________ Е. Досаев           ___________ В. Школьник

О признании утратившим силу совместного приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 18 февраля 2010 года № 75 и исполняющего обязанности Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 15 февраля 2010 года № 36 "Об утверждении критериев оценки степени риска в области электроэнергетики для объектов, осуществляющих эксплуатацию энергетического оборудования электрических станций, электрических и тепловых сетей, а также электрических и теплоиспользующих установок потребителей"
Совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2015 года № 716 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 816
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 18 февраля 2010 года № 75 и исполняющего обязанности Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 15 февраля 2010 года № 36 «Об утверждении критериев оценки степени риска в области электроэнергетики для объектов, осуществляющих эксплуатацию энергетического оборудования электрических станций, электрических и тепловых сетей, а также электрических и теплоиспользующих установок потребителей» (зарегистрированный в Реестре государственнной регистрации нормативных правовых актов РК за № 6066, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 17 марта 2010 года № 39 (1835)).
2. Департаменту электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить:
1) направление копии настоящего совместного приказа в недельный срок со дня его подписания в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения и «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов.
2) размещение настоящего совместного приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
_____________ Е. Досаев
Министр энергетики
Республики Казахстан
_____________ В. Школьник