"Шығыс Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерінде орналастырылатын жарнама объектілері бойынша базалық төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшерін арттыру туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 27/331-V шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 07 қазандағы N 32/391-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерінде орналастырылатын жарнама объектілері бойынша базалық төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшерін арттыру туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 27/331-V шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3951, 2015 жылғы 3 маусымдағы № 62 (17151) "Дидар", 2015 жылғы 2 маусымдағы № 63 (19662) "Рудный Алтай" газеттерінде, 2015 жылғы 9 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Құттыбаев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк

О признании утратившим силу решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2015 года № 27/331-V "О повышении размеров базовых ставок платы за размещение объектов рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения и в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 07 октября 2015 года № 32/391-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2015 года № 27/331-V "О повышении размеров базовых ставок платы за размещение объектов рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения и в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области" (зарегестрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 3951, опубликовано в газетах "Дидар" от 3 июня 2015 года № 62 (17151), "Рудный Алтай" от 2 июня 2015 года № 63 (19662), в информационно-правовой системе "Әділет" 9 июня 2015 года).
Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Е. Куттыбаев
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк