Қалалық мәслихат шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 20 қарашадағы № 46/255-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабының 1 тармағына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 27/141-V "Семей қаласы мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 27/189-ІV "Тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Қағиданы бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2014 жылғы 31 наурызда № 3214 тіркелген, 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінің № 28 санында, 2014 жылғы 21 сәуірдегі Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы Б. Қайрамбаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Б. Ақжалов

О признании утратившим силу решения городского маслихата
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2015 года № 46/255-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей от 5 марта 2014 года № 27/141-V "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 апреля 2010 года № 27/189-IV "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 марта 2014 года за № 3214, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 11 апреля 2014 года № 28, информационно-правовой системе "Әділет" от 21 апреля 2014 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель
сессии городского маслихата Б. Кайрамбаев
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов