Зайсан ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 333 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы N 682 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Зайсан ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 333 (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3183 нөмірімен 2014 жылғы 28 қаңтарда тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2014 жылғы 15 ақпанындағы № 13 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі А.Оңдақанов

О признании утратившим силу постановление акимата Зайсанского района "Об организации общественных работ в 2014 году" № 333 от 26 декабря 2013 года
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2015 года N 682
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 пункта 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Зайсанского района "Об организации общественных работ в 2014 году" № 333 от 26 декабря 2013 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3183 от 28 января 2014 года, опубликовано за № 13 в районной газете "Достык" от 15 февраля 2014 года).
2. Постановление вводится в действие со дня его принятия.
Аким района А.Ондаканов