Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларын бұзу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 280 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулылары бұзылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.М.Мәкенге жүктелсін.
Облыс әкімі Н.Ноғаев
2015 жылғы 29 қыркүйектегі №280
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
ҚОСЫМША
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің бұзылған және күші жойылған қаулыларының тізімі
1. 2007 жылғы 6 қарашадағы №259 "Жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру жөніндегі комиссия құру туралы" Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы бұзылсын;
2. 2007 жылғы 5 желтоқсандағы №290 "Жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру жөніндегі комиссия туралы ережені бекіту туралы" Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы бұзылсын;
3. 2010 жылғы 11 қазандағы №223 "Облыс әкімдігінің "Жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру жөніндегі комиссия құру туралы" 2007 жылғы 6 қарашадағы №259 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы бұзылсын;
4. 2010 жылғы 3 қарашадағы №245 "Облыс әкімдігінің "Жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру жөніндегі комиссия құру туралы" 2007 жылғы 6 қарашадағы №259 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы бұзылсын;
5. 2014 жылғы 3 маусымдағы №137 "Фитосанитариялық қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3572 тіркелген, 2014 жылғы 26 және 31 шілдедегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылсын;
6. 2014 жылғы 3 маусымдағы №138 "Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3573 тіркелген,2014 жылғы 24 маусымдағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылсын;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года № 280
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Макен Б.М.
Аким области Н.Ноғаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 29 сентября 2015 года №280
Перечень отмененных и утративших силу постановлений акимата Западно-Казахстанской области
1. Отменить постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 ноября 2007 года №259 "О создании комиссии по выдаче разрешениий работодателям для привлечения иностранной рабочей силы";
2. Отменить постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2007 года №290 "Об утверждении Правил о комиссии по выдаче разрешениий работодателям для привлечения иностранной рабочей силы";
3. Отменить постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2010 года №223 "О внесений изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 ноября 2007 года №259 "О создании комиссии по выдаче разрешениий работодателям для привлечения иностранной рабочей силы";
4. Отменить постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 ноября 2010 года №245 "О внесений дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 ноября 2007 года №259 "О создании комиссии по выдаче разрешениий работодателям для привлечения иностранной рабочей силы";
5. Утратить силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 3 июня 2014 года №137 " Об утверждении регламента государственной услуги в области фитосанитарной безопасности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3572, опубликованное 26 и 31 июня 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
6. Утратить силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 3 июня 2014 года №138 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3573, опубликованное 24 июня 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");

7. 2014 жылғы 9 маусымдағы №153 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3574 тіркелген, 2014 жылғы 26 шілдедегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылсын;
8. 2014 жылғы 1 шілдедегі №166 "Кең таралған пайдалы қазбалар бойынша жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3593 тіркелген, 2014 жылғы 9 тамыздағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылсын;
9. 2014 жылғы 30 қыркүйектегі №259 "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3662 тіркелген, 2014 жылғы 1 қарашадағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылсын;
10. 2014 жылғы 11 қарашадағы №287 "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3711 тіркелген, 2014 жылғы 27 желтоқсандағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылсын.

7. Утратить силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2014 года №153 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3574, опубликованное 26 июля 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
8. Утратить силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 1 июля 2014 года №166 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере использования общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3593, опубликованное 9 августа 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
9. Утратить силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 30 сентября 2014 года №259 "Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охоничьего и рыбного хозяйства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3662, опубликованное 1 ноября 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
10. Утратить силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2014 года №287 ""Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3711, опубликованное 27 декабря 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье").