Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 29 мамырдағы № 8-7 "Батыс Қазақстан облыс аумағында құрылыс салу ережелері туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы № 28-2 шешімі.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 29 мамырдағы № 8-7 "Батыс Қазақстан облыс аумағында құрылыс салу ережелері туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 9 шілдеде № 2725 болып тіркелген, 2004 жылғы 25 қырыкүйекте "Орал өңірі" және 2005 жылғы 5 қарашада "Приуралье" газеттерінде жарияланған), Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 22 қазандағы № 22-6 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 29 мамырдағы № 8-7 "Батыс Қазақстан облысы аумағында құрылыс салу ережелері туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2947 болып тіркелген, 2005 жылғы 10 желтоқсанда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған), Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 14 қазандағы № 9-7 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 29 мамырдағы № 8-7 "Батыс Қазақстан облыс аумағында құрылыс салу ережелері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3016 болып тіркелген, 2008 жылғы 26, 29 қарашадағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы С. Сұлтановқа жүктелсін.
Сессия төрағасы С. Мұхамбетшин
Облыстық мәслихат
хатшысы
М. Құлшар

О признании утратившим силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 29 мая 2004 года № 8-7 "О Правилах застройки территории Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 ноября 2015 года № 28-2.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Западно Казахстанского областного маслихата "О Правилах застройки территории Западно-Казахстанской области" от 29 мая 2004 года № 8-7 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2725, опубликованное в газете "Орал өңірі" 25 сентября 2004 года и в газете "Приуралье" 5 ноября 2005 года), решение Западно Казахстанского областного маслихата от 22 октября 2005 года № 22-6 "О внесении дополнений в решение областного маслихата "О Правилах застройки территории Западно-Казахстанской области" от 29 мая 2004 года № 8-7" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2947, опубликованное в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" 10 декабря 2005 года), решение Западно Казахстанского областного маслихата от 14 октября 2008 года № 9-7 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата "О Правилах застройки территории Западно-Казахстанской области" от 29 мая 2004 года № 8-7" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3016, опубликованное в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" от 26, 29 ноября 2008 года ).
2. Контоль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата А. Султанова.
Председатель сессии С. Мухамбетшин
Секретарь областного
маслихата
М. Құлшар