Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 349 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н. Т. Төреғалиевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
2015 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 349
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. 2010 жылғы 10 қарашадағы № 246 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" 2009 жылғы 20 шілдедегі № 174 қаулысына толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3055 тіркелген, 2010 жылғы 25 қарашадағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
2. 2014 жылғы 14 тамыздағы № 212 "2014 жылы тұқым шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3622 тіркелген, 2014 жылғы 30 тамыздағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
3. 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 87 "Батыс Қазақстан облысының облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын сыныптау қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3908 тіркелген, 2015 жылғы 23 мамырдағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
4. 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 88 "Батыс Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдары индекстерінің атауларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3909 тіркелген, 2015 жылғы 23 мамырдағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
5. 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 109 "Батыс Қазақстан облысының облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын ақылы автомобиль жолымен жүріп өту үшін ақы алу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3921 тіркелген, 2015 жылғы 27 маусымдағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2015 года № 349.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Н. Турегалиева.
Аким области Н. Ногаев
Приложение
постановлении акимата
Западно-Казахстанской области
№ 349 от 8 декабря 2015 года
Перечень утративших силу некоторых постатовлений
акимата Западно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 ноября 2010 года № 246 на русском языке не принято;
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 августа 2014 года "О некоторых вопросах субсидирования семеноводства на 2014 года" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3622, опубликовонное 30 августа 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 апреля 2015 года № 87 "Об утверждении Правил и условий классификации автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3908, опубликовонное 23 мая 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 апреля 2015 года № 88 "Об утверждении наименований индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3909, опубликовонное 23 мая 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2015 года № 109 "Об утверждении Правил взимания платы за проезд по платной автомобильной дороге общего пользования областного и районного значения Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3921, опубликовонное 27 июня 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");

6. 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 110 "Батыс Қазақстан облысының облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын ақылы автомобиль жолдарын және көпір өткелдерін пайдалану қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3922 тіркелген, 2015 жылғы 27 маусымдағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
7. 2015 жылғы 8 шілдедегі № 170 "Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесін және басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдары мен көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған тлпырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормаларын (1 гектарға) белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3947 тіркелген, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы.

6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2015 года № 110 "Об утверждении Правил и условий эксплуатации платных автомобильных дорог и мостовых переходов общего пользования областного и районного значения Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3922, опубликовонное 27 июня 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
7. Постановление акимата Западно-казахстанской области от 8 июля 2015 года № 170 "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий (на 1 гектар) на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3947, опубликовонное 18 июля 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье")