Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 247 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы А.К.Қайсағалиевке жүктелсін.
Қала әкімі А.Көлгінов
Орал қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 23 қаңтардағы
№ 247 қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылған Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 мамырдағы №1037 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3547, 30.05.2014 жылы тіркелген, "Жайық үні" газеті №22, 05.06.2014 жылы жарияланған) қаулысы;
2. "Орал қаласы бойынша ішкі су көлігіндегі әлеуметтік мәні бар тасымалдауларды айқындау туралы" Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы №2794 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3686, 12.11.2014 жылы тіркелген, "Жайық үні" газеті №46, 20.11.2014 жылы жарияланған) қаулысы;
3. "Орал қаласы бойынша 2014 жылы субсидиялауға жататын ішкі су көлігіндегі әлеуметтік мәні бар залалды маршруттардың тізбесін бекіту туралы" Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы №3210 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3716, 18.12.2014 жылы тіркелген, "Жайық үні" газеті №51, 25.12.2014 жылы жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Уральска
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 247
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан" и "О нормативных правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Уральска согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Кайсагалиева А.К.
Аким города А.Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 23 января 2015 года №246
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Уральска
1. Постановление акимата города Уральска от 4 мая 2014 года №1037 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30.05.2014 года №3547, опубликовано в газете "Жайық үні" от 05.06.2014 года №22);
2. Постановление акимата города Уральска от 24 октября 2014 года №2794 "Об определении социально значимых перевозок на внутреннем водном транспорте по городу Уральск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12.11.2014 года №3686, опубликовано в газете "Жайық үні" от 20.11.2014 года №46);
3. Постановление акимата города Уральска от 5 декабря 2014 года №3210 "Об утверждении перечня социально-значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18.12.2014 года №3716, опубликовано в газете "Жайық үні" от 25.12.2014 года №51).