2015 жылғы 13 шілдедегі "Ақжайық ауданының Қабыршақты ауылдық округі Первомай ауылы аумағына карантин белгілеу туралы" № 9 шешімнің күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 10 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңы және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі №339-ІІ "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8-тармағын басшылыққа алып, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 18 тамыздағы №304 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 13 шілдедегі "Ақжайық ауданының Қабыршақты ауылдық округі Первомай ауылы аумағына карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3946 тіркелген, 2015 жылғы 16 шілдедегі №29 (7096) "Жайық таңы" газетінде жарияланған) № 9 шешімінің күші жойылсын.
2.Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі Первомай ауылы аумағында ұсақ мал арасында шешек ауруына белгіленген карантин мерзімі тоқтатылсын.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Қабыршақты ауылдық округінің әкімі С.Алманбетова

О снятии карантина
Решение акима Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 10
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 18 август 2015 года №304 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района от 13 июль 2015 года № 9 "Об установлении карантина на территории села Первомайск Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3946, опубликованное 16 июль 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Снять карантин на территории села Первомайск Кабыршактинского сельского округа Акжайкского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Кабыршактинского сельского округа С.Алманбетова