Зеленов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 31-8 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зеленов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы А. Дравица
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
2015 жылғы 17 наурыздағы № 31- 8
Зеленов аудандық мәслихатының
шешіміне қосымша
Зеленов аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3404 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда, 2014 жылғы 14 ақпанда, 2014 жылғы 21 ақпанда, 2014 жылғы 28 ақпанда, 2014 жылғы 14 наурызда "Ауыл тынысы" газетінің № 3, № 7, № 8, № 9, № 11 жарияланған);
2. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 25 ақпандағы № 21-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3434 тіркелген, 2014 жылғы 4 наурыздағы, 2014 жылғы 4 сәуірдегі, 2014 жылғы 18 сәуірдегі, 2014 жылғы 25 сәуірдегі, 2014 жылғы 1 мамырдағы "Ауыл тынысы" газетінің № 10, № 14, № 16, № 17, № 18 жарияланған);
3. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихаттың 2013жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 25-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3518 тіркелген, 2014 жылғы 16 мамырдағы, 2014 жылғы 20 маусымдағы, 2014 жылғы 26 маусымдағы, 2014 жылғы 4 шілдедегі, 2014 жылғы 11шілдедегі "Ауыл тынысы" газетінің № 20, № 25, № 26, № 27, № 28 жарияланған);
4. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 6 маусымдағы № 26-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3564 тіркелген, 2014 жылғы 26 маусымдағы, 2014 жылғы 15 тамыздағы, 2014 жылғы 22 тамыздағы, 2014 жылғы 5 қыркүйектегі, 2014 жылғы 19 қыркүйектегі, 2014 жылғы 26 қыркүйектегі "Ауыл тынысы" газетінің № 26, № 33, № 34, № 36, № 38, № 39 жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Зеленовского районного маслихата
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года № 31-8
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зеленовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель сессии А. Дравица
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению
Зеленовского районного маслихата
от 17 марта 2015 года № 31-8
Перечень утративших силу некоторых решений
Зеленовского районного маслихата
1. Решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 27 декабря 2013 года № 20-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3404, опубликованное 17 января 2014 года, 14 февраля 2014 года, 21 февраля 2014 года, 28 февраля 2014 года, 14 марта 2014 года в газете "Ауыл тынысы" № 3, № 7, № 8, № 9, № 11);
2. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 25 февраля 2014 года № 21-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3434, опубликованное 4 марта 2014 года, 4 апреля 2014 года, 18 апреля 2014 года, 25 апреля 2014 года, 1 мая 2014 года в газете "Ауыл тынысы" № 10, № 14, № 6, № 17, № 18);
3. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 29 апреля 2014 года № 25-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3518, опубликованное 16 мая 2014 года, 20 июня 2014 года, 26 июня 2014 года, 4 июля 2014 года, 11 июля 2014 года в газете "Ауыл тынысы" № 20, № 25, № 26, № 27, № 28);
4. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 6 июня 2014 года № 26-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3564, опубликованное 26 июня 2014 года, 15 августа 2014 года, 22 августа 2014 года, 5 сентября 2014 года, 19 сентября 2014 года, 26 сентября 2014 года в газете "Ауыл тынысы" № 26, № 33, № 34, № 36, № 38, № 39 ).

5. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 27-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3634 тіркелген, 2014 жылғы 26 қыркүйектегі, 2014 жылғы 24 қазандағы, 2014 жылғы 31 қазандағы, 2014 жылғы 7 қарашадағы, 2014 жылғы 21 қарашадағы, 2014 жылғы 28 қарашадағы "Ауыл тынысы" газетінің № 39, № 43, № 44, № 45, № 47, № 48 жарияланған).
6. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 10 қазандағы № 28-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 тіркелген, 2014 жылғы 24 қазандағы, 2014 жылғы 5 желтоқсандағы "Ауыл тынысы" газетінің № 43, № 49 жарияланған).
7. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 13 қарашадағы № 29-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3698 тіркелген, 2014 жылғы 28 қарашадағы, 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Ауыл тынысы" газетінің № 48, № 50 жарияланған).
8. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3736 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінің № 2 жарияланған).

5. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 15 сентября 2014 года № 27-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3634, опубликованное 26 сентября 2014 года, 24 октября 2014 года, 31 октября 2014 года, 7 ноября 2014 года, 21 ноября 2014 года, 28 ноября 2014 года в газете "Ауыл тынысы" № 39, № 43, № 44, № 45, № 47, № 48).
6. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 10 октября 2014 года № 28-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3654, опубликованное 24 октября 2014 года, 5 декабря 2014 года в газете "Ауыл тынысы" № 43, № 49).
7. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменения в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 13 ноября 2014 года № 29-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3698, опубликованное 28 ноября 2014 года, 12 декабря 2014 года в газете "Ауыл тынысы" № 48, № 50).
8. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений и дополнения в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 23 декабря 2014 года № 30-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3736, опубликованное 9 января 2015 года в газете "Ауыл тынысы" № 2).