Теректі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі "Теректі ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" №235 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 378 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауданы әкімдігінің "Теректі ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 шілдедегі №235 қаулысы, нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4002 тіркелген (2015 жылғы 9 қыркүйекте "Уральская газета" газетінде №18 (462) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Теректі ауданы әкімі аппараты заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының көшірмесін бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органына жіберуді;
2) Теректі ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында осы қаулының орналастыруын және оны ресми жариялау көздеріне жариялануды қамтамасыз етсін.
3. Қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі Ж.Сериккалиев

О признании утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 27 июля 2015 года № 235 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Теректинского района"
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 378
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Теректинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 27 июля 2015 года №235 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Теректинского района" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4002, опубликованного в газете "Уральская газета" 9 сентября 2015 года №18 (462)).
2. Аппарату акима Теректинского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление в недельный срок копии настоящего постановления в территориальный орган Министерства Юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Теректинского района и опубликование его в источниках официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Аким района Ж.Сериккалиев