Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 108-511 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылсын.
2. «Астана қаласының Жолаушылар көлігі басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары C.М. Хорошунға жүктелсін.
Әкім                                       Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 14 наурыздағы
№ 108-511 қаулысына қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күшін жоюға жататын қаулыларының
тізбeсі
1. «Астана қаласы автомобиль және iшкi су көлігі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 108-123 қаулысы.
2. «Жол жүрісін басқарудың автоматтандырылған жүйелерін енгізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 108-171 қаулысы.
3. «Астананың көлік инфрақұрылымы объектілерін басқаруға беру қағидаларын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 108-172 қаулысы.
4. «Кабілдік кәрізді және инженерлік инфрақұрылымды пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 108-173 қаулысы.
5. «Астананың қоғамдық көлігінде қолданылатын тарифтік саясатты бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 108-174 қаулысы.

Об отмене некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 14 марта 2016 года № 108-511
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановления акимата города Астаны согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Управление пассажирского транспорта города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Астаны Хорошуна С.М.
Аким                                       А. Джаксыбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 14 марта 2016 года
№ 108-511
Перечень
постановлений акимата города Астаны, подлежащих отмене
1.Постановление акимата города Дсханы от 25 января 2016 года № 108-123 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного и внутреннего водного транспорта в городе Астане».
2. Постановление акимата города Астаны от 29 января 2016 года № 108-171 «Об утверждении Правил внедрения и эксплуатации автоматизированных систем управления дорожным движением».
3. Постановление акимата города Астаны от 29 января 2016 года № 108-172 «Об утверждении Правил передачи в управление объектов транспортной инфраструктуры столицы».
4. Постановление акимата города Астаны от 29 января 2016 года № 108-173 «Об утверждении Правил эксплуатации кабельной канализации и инженерной инфраструктуры».
5. Постановление акимата города Астаныот 29 января 2016 года № 108-174 «Об утверждении тарифной политики, применяемой на общественном транспорте столицы».