"Астана қаласының жекелеген санаттағы азаматтарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 7/2-VI шешімінің күшін жою туралы
Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 35/7-VI шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мерекелік және айтулы күндерге Астана қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 7/2-VI шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       М. Шекенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       Ж. Нұрпейісов

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 15 апреля 2016 года № 7/2-VI "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 24 июня 2016 года № 35/7-VI
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 6 апреля 2016 года «О правовых актах», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 15 апреля 2016 года № 7/2-VI «Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1012, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 30 апреля 2016 года № 49, «Вечерняя Астана» от 30 апреля 2016 года № 49, в информационно- правовой системе «Әділет» от 3 мая 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    М. Шекенов
Секретарь маслихата
города Астаны                              Ж. Нурпиисов