"Ақмола облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-19 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 5С-47-16 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Ақмола облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-19 (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5185 болып тіркелген, 2016 жылдың 21 қаңтарында "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О признании утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 5С-43-19 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Акмолинского областного маслихата"
Решение Акмолинского областного маслихата от 23 февраля 2016 года № 5С-47-16
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 5С-43-19 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Акмолинского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5185, опубликовано 21 января 2016 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии,
секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин