Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 02 қарашадағы № С-42/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № С-45/3 шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабының 2 тармағына сәйкес, «Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттестаттаудан өткізу қағидалары» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 қаңтардағы № 327 Жарлығының күші жойылуымен байланысты, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 02 қарашадағы № С-42/5 «Көкшетау қалалық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесінің «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы» шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 24 қарашада № 5071 тіркелген) күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 45-ші
кезектен тыс сессиясының төрағасы          Е.Исимбаев
Бесінші шақыралған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин

О признании утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата от 02.11.2015 г. № С-42/5 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кокшетауского городского маслихата"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № С-45/3
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», в связи с утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года № 327 «Об утверждении Правил проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата от 02.11.2015 г. № С-42/5 «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кокшетауского городского маслихата» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов 24 ноября 2015 года № 5071).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель 45-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Е.Исимбаев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
пятого созыва                              Б.Бегалин