Ақкөл аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерін күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қаңтардағы № С 53-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ақкөл аудандық мәслихаты шешімдері күші жойылған деп танылсын:
- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4576 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі;
- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 наурыздағы № С 45-1 "Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4677 тіркелген, 2015 жылғы 13 наурызда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі;
- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 сәуірдегі № С 47-3 "Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4779 тіркелген, 2015 жылғы 8 мамырда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі;
- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 1 шілдедегі № С 48-1 "Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4854 тіркелген, 2015 жылғы 17 шілдеде аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі;
- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 27 қазандағы № С 50-1 "Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5031 тіркелген, 2015 жылғы 12 қарашада аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі;
- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 12 қарашадағы № С 51-1 "Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5061 тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашада аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений Аккольского районного маслихата
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 января 2016 года № С 53-2
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения сессий Аккольского районного маслихата:
- решение Аккольского районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № С 43-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4576 опубликовано 16 января 2015 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");
- решение Аккольского районного маслихата от 4 марта 2015 года № С 45-1 "О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № С 43-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4677, опубликовано 13 марта 2015 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");
- решение Аккольского районного маслихата от 28 апреля 2015 года № С 47-3 "О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № С 43-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4779, опубликовано 8 мая 2015 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");
- решение Аккольского районного маслихата от 1 июля 2015 года № С 48-1 "О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № С 43-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4854, опубликовано 17 июля 2015 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");
- решение Аккольского районного маслихата от 27 октября 2015 года № С 50-1 "О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № С 43-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5031, опубликовано 12 ноября 2015 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");
- решение Аккольского районного маслихата от 12 ноября 2015 года № С 51-1 "О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № С 43-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5061, опубликовано 27 ноября 2015 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");

- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № С 52-3 "Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5140 тіркелген, 2016 жылғы 1 қаңтарда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі;
- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 27 қазандағы № С 50-3 "Ақкөл аудандық мәслихатының аппараты"мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау Әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5067 тіркелген, 2015 жылғы 4 желтоқсанда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі;
- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 30 наурыздағы № С 46-2 "Ақкөл ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы мөлшерлемесін жоғарлату туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4766 тіркелген, 2015 жылғы 1 мамырда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі;
- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 30 наурыздағы № С 46-3 "Ақкөл ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4753 тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірде аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі;
- Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 ақпандағы № С 30-3 "Ауылдық қызметші болып табылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім және мәдениет саласы мамандарының лауазымдық тізбесін келісу туралы" шешімі.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Ш.Бердімұратова
Ақкөл аудандық мәслихат хатшысы Ж.Салыбекова

- решение Аккольского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № С 52-3 "О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № С 43-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5140, опубликовано 1 января 2016 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");
- решение Аккольского районного маслихата от 27 октября 2015 года № С 50-3 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аккольского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5067, опубликовано 4 декабря 2015 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");
- решение Аккольского районного маслихата от 30 марта 2015 года № С 46-2 "О повышении ставки земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Аккольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4766, опубликовано 1 мая 2015 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");
- решение Аккольского районного маслихата от 30 марта 2015 года № С 46-3 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) проживающим в Аккольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4753, опубликовано 24 апреля 2015 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");
- решение Аккольского районного маслихата от 25 февраля 2014 года № С 30-3 "О согласовании перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности".
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
Аккольского районного маслихата
Ш.Бердимуратова
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д. Салыбекова