Аршалы ауданы әкімінің күші жойылған шешімін тану туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 01 шешімі
1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңына, 2011 жылғы 25 тамыздағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 964 қаулысымен бекітілген, нормативтік құқықтық актілерінің құқықтық мониторингін өткізу Ережелеріне сәйкес, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сай, Аршалы ауданы әкіміні шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Қ.Балташевқа жүктелсін.
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
Аршалы аудан әкімінің
2016 жылғы 05 қаңтардағы
№ А-01 шешіміне қосымша
Аршалы ауданы әкімінің күшін жойылған шешімінің тізбесі:
1. Аршалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 09 желтоқсандағы № 13 «Сайлау учаскелерін құру туралы» Ақмола облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 06.01. 4548 нөмірмен тіркелген шешімі. Аудандық «Вперед» газетінде 2015 жылғы 19.01. 5 нөмірінде, «Аршалы айнасы» газетінде 2015 жылғы 19.01. 3 нөмірлерінде жарияланған.
2. Аршалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 13 «Аршалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 09 желтоқсан № 23 «Сайлау учаскелерін құру туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 21.08 4953 нөмірмен тіркелген шешімі. Аудандық «Вперед» газетінде 2015 жылғы 15.09 71 нөмірінде, «Аршалы айнасы» газетінде 2015 жылғы 15.09 39 нөмірлерінде жарияланған.

О признании утратившими силу решений акима Аршалынского района
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 5 января 2016 года № 01
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения акима Аршалынского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Аршалынского района Балташева А.К.
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
Приложение
к решению акима
Аршалынского района
от 05 января 2016
года № А-01
Перечень утративших силу решений акима Аршалынского района:
1. Решение акима Аршалынского района № 23 от 09 декабря 2014 года «Об образовании избирательных участков», зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области № 4548 от 06 января 2015 года. Опубликовано в районной газете «Вперед» № 5 от 19 января 2015 года, «Аршалы айнасы» № 3 от 19 января 2015 года.
2. Решение акима Аршалынского района № 13 от 21 июля 2015 года «О внесении изменений в решение акима Аршалынского района от 09 декабря 2014 года № 23 «Об образовании избирательных участков», зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области № 4953 от 21 августа 2015 года. Опубликовано в районной газете «Вперед» № 71 от 15 сентября 2015 года, «Аршалы айнасы» № 39 от 15 сентября 2015 года.