Аршалы ауданы әкімдігінің күші жойылған қаулыларын тану туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № А-04 қаулысы
1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңына, 2011 жылғы 25 тамыздағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 964 қаулысымен бекітілген, нормативтік құқықтық актілерінің құқықтық мониторингін өткізу Ережелеріне сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сай, Аршалы ауданы әкімдігі қаулыларының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Қ.Балташевқа жүктелсін.
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
Аршалы аудан әкімдігінің
2016 жылғы 05 қаңтардағы
№ А-04 қаулысына қосымша
Аршалы ауданы әкімдігінің күшін жойылған қаулыларының тізбесі:
1. Аршалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № А-491 «Аршалы ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы» Ақмола облысы әділет Департаментінде 2015 жылы 13.01. 4582 нөмірмен тіркелген қаулысы. Аудандық «Вперед» газетінде 2015 жылғы 24.01. 6 нөмірінде, «Аршалы айнасы» газетінде 2015 жылғы 23.01. 4 нөмірлерінде жарияланған.
2. Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-102 «2015 жылға Аршалы ауданында халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы» Ақмола облысы әділет Департаментінде 2015 жылы 20.03 4706 нөмірмен тіркелген қаулысы. Аудандық «Вперед» газетінде 2015 жылғы 03.04 24 нөмірінде, «Аршалы айнасы» газетінде 2015 жылғы 03.04 14 нөмірлерінде жарияланған.
3. Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-103 «Аршалы ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» Ақмола облысы әділет Департаментінде 2015 жылы 30.03. 4714 нөмірмен тіркелген қаулысы. Аудандық «Вперед» газетінде 2015 жылғы 09.04. 26 нөмірінде, «Аршалы айнасы» газетінде 2015 жылғы 07-09.04 15-16 нөмірлерінде жарияланған.
4. Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № А-276 «Аршалы ауданы бойынша 2015 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы» Ақмола облысы әділет Департаментінде 2015 жылы 29.07. 4912 нөмірмен тіркелген қаулысы. Аудандық «Вперед» газетінде 2015 жылғы 11.08. 62 нөмірінде, «Аршалы айнасы» газетінде 2015 жылғы 11-13.08 34 нөмірлерінде жарияланған.

О признании утратившими силу постановлений акимата Аршалынского района
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 января 2016 года № А-04
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Аршалынского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аршалынского района Балташева А.К.
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
Приложение
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 05 января 2016
года № А-04
Перечень утративших силу постановлений акимата Аршалынского района:
1. Постановление акимата Аршалынского района №А-491 от 25 декабря 2014 года «Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размер оплаты труда участников и источников финансирования по Аршалынскому району на 2015 год» зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области № 4582 от 13 января 2015 года. Опубликовано в районной газете «Вперед» № 6 от 24 января 2015 года, «Аршалы айнасы» № 4 от 23 января 2015 года.
2. Постановление акимата Аршалынского района №А-102 от 26 февраля 2015 года «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год в Аршалынском районе» зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области № 4706 от 20 марта 2015 года. Опубликовано в районной газете «Вперед» № 24 от 03 апреля 2015 года, «Аршалы айнасы» № 14 от 03 апреля 2015 года
3. Постановление акимата Аршалынского района №А-103 от 26 февраля 2015 года «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Аршалынскому району на 2015 год» зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области № 4714 от 30 марта 2015 года. Опубликовано в районной газете «Вперед» № 26 от 09 апреля 2015 года, «Аршалы айнасы» № 15-16 от 07-09 апреля 2015 года.
4. Постановление акимата Аршалынского района №А-276 от 30 июня 2015 года «Об определении сроков представления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Аршалынскому району на 2015 год» зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области № 4912 от 29 июля 2015 года. Опубликовано в районной газете «Вперед» № 62 от 11 августа 2015 года, «Аршалы айнасы» № 34 от 11-13 августа 2015 года.