Аршалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 3/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Аршалы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 40/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 4774 тіркелген, 2015 жылғы 22 мамырдағы № 22 "Аршалы айнасы", 2015 жылғы 22 мамырдағы № 39 " Вперед" газеттерінде жарияланған) шешімі;.
2) "Аршалы ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2015 жылғы 03 тамыздағы № 44/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 4971 тіркелген, 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 41 "Аршалы айнасы", 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 75 "Вперед" газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап өз күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
И. Слободянюк
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Қ. Шедербеков

О признании утратившими силу некоторых решений Аршалынского районного маслихата
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2016 года № 3/2
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Аршалынского районного маслихата:
1) решение от 27 марта 2015 года № 40/11 "О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Аршалынского района", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 апреля 2015 года № 4774, опубликовано в районных газетах "Аршалы айнасы" 22 мая 2015 года № 22, "Вперед" 22 мая 2015 года № 39);
2) решение от 03 августа 2015 года № 44/4 "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в границах Аршалынского района", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 сентября 2015 года № 4971, опубликовано в районных газетах "Аршалы айнасы" 29 сентября 2015 года № 41, "Вперед" 29 сентября 2015 года № 75).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
И.Слободянюк
Секретарь районного
м
аслихата
К.Шедербеков