Атбасар ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № а-1/42 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «нормативтік құқықтық актліре туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару туралы» Заңдарына сәйкес, заң күшіндегі нормативтік-құқықтық актілерді қолданыстағы заңнамаға сәйкестігін келтіру мақсатында, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № а-10/317 «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн белгілеу туралы» нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 5016 тіркелген (2015 жылдың 23 қазынанда аудандық «Атбасар» газетінде, 2015 жылдың 23 қазынанда аудандық «Простор» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2.Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Никишов

О признании утратившим силу постановления акимата Атбасарского района
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 3 февраля 2016 года № а-1/42
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в целях приведения подзаконных нормативных правовых актов в соответствие с действующим законодательством акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Атбасарского района от 1 октября 2015 года № а-10/317 «Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5016, (опубликовано от 23 октября 2015 года в районной газете «Атбасар», от 23 октября 2015 года в районной газете «Простор») признать утратившим силу.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А.Никишов