Астрахан ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 85 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Казақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің:
Астрахан ауданы әкімдігінің "Астрахан ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 310 (Ақмола облысы Әділет департаментінде нормативтық құқықтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 12 қантарда № 5188 тіркелген, 2016 жылғы 27 қаңтар – 5 ақпан аралығында аудандық "Маяк" газетінде жарияланған);
Астрахан ауданы әкімдгінің "2016 жылға арналған Астрахан ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" 2016 жылғы 19 қантардағы № 5 (Ақмола облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 4 ақпанда № 5241 тіркелген, 2016 жылғы 19 – 26 ақпанда аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов

О признании утратившими силу постановлений акимата Астраханского района
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № 85
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Астраханского района:
постановление акимата Астраханского района "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Астраханскому району на 2016 год" от 21 декабря 2015 года № 310 (зарегистрировано в Департамента юстиции Акмолинской области от 12 января 2016 года № 5188, опубликованного в районной газете "Маяк" от 27 января – 5 февраля 2016 года);
постановление акимата Астраханского района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Астраханского района на 2016 год" от 19 января 2016 года №5 (зарегистрировано в Департамента юстиции Акмолинской области от 4 февраля 2016 года № 5241, опубликованного в районной газете "Маяк" от 19 – 26 февраля 2016 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов