Астрахан ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 87 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Казақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің:
Астрахан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 76 "Астрахан ауданының "Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4056 тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірде аудандық "Маяк" газетінде жарияланған);
Астрахан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 173 "Астрахан ауданының "Экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4930 тіркелген, 2015 жылғы 21-28 тамыз аралығында аудандық "Маяк" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов

О признании утратившими силу постановлений акимата Астраханского района
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 20 апреля 2016 года № 87
В соответствии с законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Астраханского района:
постановление акимата Астраханского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства" Астраханского района" от 05 марта 2014 года № 76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 4056, опубликовано 10 апреля 2014 года в районной газете "Маяк");
постановление акимата Астраханского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и финансов" Астраханского района" от 7 июля 2015 года № 173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 4930, опубликовано 21-28 августа 2015 года в районной газете "Маяк").
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов