Астрахан ауданындық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылуы туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 6С-3-9 шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Астрахан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 5С-42-6 "Астрахан ауданында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығын және жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4860 тіркелген, 2015 жылғы 24 шілдедегі аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 5С-27-3 "Астрахан ауданының Астрахан селосы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4108 тіркелген, 2014 жылғы 9 мамырдағы аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешімі;
3) Астрахан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 ақпандағы № 5С-40-5 "Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 5С-27-3 "Астрахан ауданының Астрахан селосы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4711 тіркелген, 2014 жылғы 9 мамырдағы аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қол қойған күннен бастап күшіне енеді және ықпал етеді.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы, мәслихатының хатшысы
М. Қожахмет

О признании утратившим силу некоторых решений Астраханского районного маслихата
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2016 года № 6С-3-9
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законами Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Астраханского районного маслихата:
1) Решение Астраханского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 5С-42-6 "О повышении ставок единого земельного налога и земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Астраханском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4860, опубликованного в районной газете "Маяк" 24 июля 2015 года);
2) Решение Астраханского районного маслихата от 11 марта 2014 года № 5С-27-3 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочного коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Астраханка и сельских населенных пунктов Астраханского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4108, опубликованного в районной газете "Маяк" 9 мая 2014 года);
3) Решение Астраханского районного маслихата от 13 февраля 2015 года № 5С-40-5 "О внесении изменения в решение Астраханского районного маслихата от 11 марта 2014 года № 5С-27-3 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочного коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Астраханка и сельских населенных пунктов Астраханского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4711, опубликованного в районной газете "Маяк" 24 апреля 2015 года).
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии,
секретарь Астраханского
районного маслихата
М. Қожахмет